Her yerde özellikle mutfakta Mikrofiber bez kullanımı gün geçtikçe artış göstermektedir.Bunun en büyük nedeni elbette Mikrofiber özelliğin avantajlarıdır.Normalden daha ince iplerin çok s ıkı bir şekilde bir araya gelmesiyle üretilmiş olan bir temizlik ürünüdür.Dolayısıyla çok kısa bir sürede çok geniş bir alanın temizliğin yapılması mümkündür.Bu ürün temizlik avcısı olan kişiler için efsanevi özellik taşımaktadır.Farmasi Mr. Wipes Mikrofiber dekoratif mutfak kurulama bezi inatçı yağların kökünden temizlenmesinde büyük rol oynamaktadır.

Farmasi firmasında yer alan bu temizlik ürünü aynı zamanda doğa dostu özelliktedir.Etkili ve pratik bir temizlik ürünüdür.Mikrofiber bezlerin diğer bezlerden farkı daha yüksek kir ve toz emici özelliğine sahip olmasıdır.Aynı zamanda çok hafif bir ağırlığı vardır.Genel temizlik ürünüdür.Yüksek çekim kuvveti sayesinde gözle görülmeyen kirleri ve tozları bile temizler.

Genel Bakış

Farmasi Mr. Wipes Mikrofiber dekoratif mutfak kurulama bezi diğer bezlerden farklı olarak 10 kat fazla e mme gücüne sahiptir.Bakteri barındırmazlar.Bu ürünün kullanıldığı yerde başka bir temizlik ürününün kullanılmasına ihtiyaç kalmaz.Ömrü uzundur.Hatta herhangi bir temizlik malzemesi olmadan kullanıldığında bile uzun ömürlüdür,kullanışlıdır.Bu ürünü devamlı su ile temas ettirerek daha uzun süre kullanılması mümkündür.Yağları kolaylıkla çözerler.Her yüzeyde kullanılabilir.Astım rahatsızlığı olan kişilerin temizlik yapmaları sırasında bu bezi kullanmaları özellikle vurgulanmaktadır.Alerjisi olan kişilerinde Mikrofiber bez kullanmaları tavsiye edilmektedir.İnsan sağlığına hiçbir zararı yoktur.Tam aksine her açıdan oldukça faydalı bir temizlik ürünüdür.Her evde kullanılıp herkesin fayda görmesi için gayet uygun fiyata sahiptir.Yüksek emiş özelliği sayesinde ıslak yerleri çok hızlı bir şekilde kurular.İz bırakmaz.Leke bırakmaz.Diğer temizlik bezlerine meydan okuyan bir temizlik bezidir.

Kullanım

Mikrofiber temizlik bezi aşırı kirlendiğinde ve tüy bırakmaya başlarsa çöpe atılmaz.Deterjanla veya sabunla yıkanır,kuruduktan sonra tekrar kullanılabilir hale gelir.Kaynar suda bekletilerek temizleme işleminin yapılması da mümkündür. Fakat bu durum renk atmaya yol açabilir. İdeal yıkama derecesi kırktır.Tek başına ve yalnızca su,sabun ile temizlenmelidir.Mutfakta temizliğe çok vakit harcayanların dostu olan bu ürün sayesinde az sürede çok temizlik gerçekleşir.

Özellik

Mutfak tezgahlarında,plastik saklama kaplarda,emayelerde,çelik yapılı malzemelerde çizmeden kurulama sağlar.Yumuşak bir dokusu vardır.Çamaşır suyu ve yumuşatıcı ile temas ettirilmemelidir.İz bırakmadan ve aynı zamanda ovalamaya gerek bırakmadan temizlik sağlar.Farmasi Mr.Wipes Mikrofiber dekoratif mutfak kurulama bezi s ık dokuma özelliğine sahiptir.Dolayısıyla gözle görülmeyen kiri,havı,buğuyu,yağ lekelerini,izleri hiç zorluk çekmeden temizler.Aspiratörlerin ve fırının temizliğini sadece su yardımı ile kolaylıkla temizler.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır