DR.C.TUNA AGE REVERSIST KREM 30 ADET 0,3ML

Ne yapar?
Jel-krem formundaki bu krem ciltte eriyerek özellikle göz çevresi bölgesindeki kırışıklık ve çizgilere odaklanır.   Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.   Dr. C. Tuna Age Reversist Mucizevi Kremi’nin benzersiz  formülü şu içerikten oluşur:


• Plankton Ekstresi 

UYARI:  Göz ile direk temasından kaçının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Kızarıklık veya iritasyon durumunda kullanımı durdurun. Kozmetik ürünlere karşı alerji durumunda doktorunuza başvurun.

Önemli İpuçları: • Kullanım öncesi minik bir uygulama yapıp cildin reaksiyonunu mutlaka ölçün. Kızarıklık, alerji, kaşıntı halinde ürünü kullanmayın! • Kullanmaya başlamadan önce paketi nazikçe ovalayarak ürünün ambalaj içinde eşit dağılmasını sağlayınız. • Ürün paketinde 0,3 ml var, çok az kullanmalısınız. Ürün ne kadar az kullanılırsa o kadar başarılı olur. Tüm yüze değil bölgesel uygulayın. • Beyaz kalıntı olan kısımları nemli bir pamukla hafifçe temizleyin ve ürünü tekrar uygulayın.

Nasıl kullanılır?
Kullanım öncesi cildinizi Dr. C. Tuna Age Reversist Yoğun Bakım Kremi ile çok iyi nemlendirin. Özellikle çok kuru ve hassas bir cilde 2-3 defa üst üste nemlendirin. Kaz ayakları, gözaltı torbaları, alın kırışıklıkları ve yüzdeki diğer çizgiler için kullanın. Çok az miktarda ürünü alın ve uygulamak istediğiniz bölgenin etrafına 4-5 nokta ürünü yerleştirin. Yüzük parmağınızı kullanarak kremi ince bir tabaka halinde yayın. Kurumaya bırakın. Kuruyana kadar sabırla hareketsiz bekleyin. Hızlı kurutma gerekirse yelpaze ile kurumayı hızlandırabilirsiniz. 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır