Farmasi Nutri Plus Nutri Coffee Diger bir Adı ile NutriPlus Hindiba Kahve. Hindiba kökünden elde edilerek üretilen Farmasi NutriPlus Hindiba kahve beyaz, tatsız, kokusuz bir toz olup suda çözünen bir yapıdadır.

HİNDİBA
Doğanın mucizevi bitkilerinden yüksek inülin kaynağı Hindiba, tek yıllık bitki türü olup,
bitkinin kökü genellikle toz haline getirilerek kahve maddesi olarak kullanılır.

Metabolizma için Önemli bir probiyotik lif kaynağı olan inülin, bağırsaklarda faydalı bakteri
sayısını çoğaltan güçlü bir probiyotikîir. Günümüzde inülin en çok hindibadan elde edilir.

Faydaları
– lnülin: besinlerin kolonda sindirimini yavaşlatır, uzun süre doğal tokluğun oluşmasını sağlar.
– Kolesterolün azalmasını sağlar,
– Bağırsaklarda yararlı bakteri sayısını arttırır. Böylece kolon kanserinden korur ve bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar.
– Demir, Magnezyum ve Çinko gibi minerallerin bağırsaklarda emiliminln artmasını sağlar.
– lnülin içeren kahve; metabolizmayı hızlandırır, insülin direncini kırar, yağ yakımını arttırır, sindirim sistemi hastalıklarına kalkan görev görür.

Bağırsaklarda faydalı bakteri sayısını çoğaltan probiyotik bir maddeden oluşmaktadır. Hindiba bitkisin içerdiği inülin maddesi  yüksek oranda lif içerdiğinden dolayı doktorların da önerdiği probiyotik bir maddedir. Bu yüzden basur gibi sorunlara çok iyi gelmektedir. Basur sorununda özellikle kabız olmamanız sağlığınız açısından önemlidir. Farmasi Hindiba kahve Probiyotik içerdiği için kabız olmanızı önler. Bağırsaklarınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Aktif şekilde çalışan bağırsaklar hem sindirim sistemi sorunlarını ortadan kaldırır hem de psikolojik olarak kendinizi çok daha dinç ve zinde hissetmenize yardımcı olur.

Hazırlanışı: Fincanınıza 1-2 çay kaşığı koyunuz. Kaynatılmış, bekletilmiş sıcak suyu fincanınıza ilave ediniz. İsteğe göre şeker,süt veya kahve beyazlatıcısı ilave edebilirsiniz.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır