Neden Farmasi Ürünlerini Tercih Etmeliyim?

  • Tarih |

Bir çok firma varken neden Farmasi ve Dr. C. Tuna ürünlerini seçmeliyiz? Bu sorunun cevaplarını başlıklar halinde inceleyelim.

FARMASİ TAMAMEN YERLİ BİR ŞİRKETTİR

Farmasi Dr. C. Tuna tarafından kurulmuş, 123 ülkeye ihracat yapan, alanında lider bir şirkettir. Yerli malı kullanımı ekonomimizin gelişmesi için çok önemlidir. Yerli malı ürünleri kullanarak paramızın bizde kalmasını sağlıyor ve ekonomimize destek oluyoruz.

FARMASİ ÜRÜNLERİ SAĞLIKLI VE KALİTELİ

Ürünler insana ve doğaya dost olacak şekilde üretilmiş olup, en iyi hammaddelerden üretilmektedir. Ürünler; Paraben, Triklosan, Ağır Metal, Fosfat, Formaldehit, Fithalat içermez. Roll-On’lar Aliminyum içermez. Hayvansal içerik kullanımını reddeder. Dermatolojik olarak test edilir. GDO’lu bitki kullanılmaz. Tüm üretim süreçleri GMP (İyi Üretim Uygulamları) standartları ile uyumludur.

Bakınız: Kullanılmayan Maddeler

Sertifikalar: Farmasi’nin Sahip Olduğu Sertifikalar

Ayrıca yerli şirket olmasının avantajı ile diğer markalara göre fiyat olarak rekabete girebilmekte, kaliteli ürünleri ucuz fiyata sunabilmektedir.

FARMASİ’NİN ÜRÜN YELPAZESİ ÇOK GENİŞTİR

Farmasi ve Dr. C. Tuna ürünleri çok geniş bir kategoride tüketicilere hizmet verir. Yani bir evin tüketilebilir hemen hemen her alanda ürününü üretmektedir. Koku, makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, kişisel bakım, temizlik ürünleri, oto temizliği, mutfak ürünleri ve besin takviyeleri gibi ana kategorilerde yüzlerce ürünü mevcuttur.

SİZE HAYALLERİNİZE ULAŞMA İMKANI SUNAR

Farmasi etkili kariyer sistemi ile üyelerine yüksek kazanç elde etme şansı sunmaktadır. Farmasi’de iki farklı kazanç sistemi mevcuttur. Birincisi satış yaparak ürünleri %30 veya %40 kârlı bir şekilde satarsınız (Farmasi bölümü %30, Dr. C. Tuna bölümü %40). İkinci olarak kariyer sistemine göre çalışarak yüksek gelir elde edersiniz. Kariyer sistemindeki kazançlar için Prim Sistemi Nasıl İşler? yazımızı okuyabilirsiniz.

Kariyer planı yaparak kendi işinizin patronu olur, iyi gelirler elde ederek hayallerinizi gerçekleştirirsiniz.

RAHAT İŞ İMKANI

Farmasi’de müdür seviyesindeki bir kişinin ortalama geliri en düşük 2.200 TL’dir. Buna ulaşmak için de ortalama 150 TL sipariş veren 134 kişiyi üye yapmanız yeterlidir. Her üyeniz 5 üye bulursa 1 (siz) + 5 Üye (Sizin Eklediğiniz) + 25 Üye (Alt üyenizin eklediği) +125 Üye= 156 üyeye ulaşır ve müdür olursunuz. Tabi bu zaman zarfı içinde %3 seviyesinden %22 ye gelene kadar da bir çok prim ve hediye kazanırsınız.

Sistem kazançlı olduğu için eklediğiniz üyeler tarafından kendi kendine de büyümektedir. Kendinize uygun çalışma sürelerini belirleyerek dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz şekilde çalışabilirsiniz.