Farmasi Nutriplus Chia Nutribar

  • Tarih |

Merhaba Bu makalemizde Farmasinin Tatlış ürünü olan benimde çantamdan ayırmadıgım hatta evden cıkarken çantamda varmı diye kontrol ettigim Farmasi nutriplus chia nutribar’ı dilim Döndügünce anlatmaya çalışacağım.

Farmasi nutriplus serisinde takviye edici gıdalardan vitaminlere varana kadar birçok sağlıklı ürünü bünyesinde barındırır. Nutriplus serisindeki ürünlerin tümü sertifikalı ve özel patentlere sahiptir.
Farmasinin son gözdesi olan chia nutribar içerdiği chia tohumları ve çilek aromalı meyve parçaları ile sizlere hem lezzetli hem de sağlıklı ara öğünler sağlamayı hedefliyor.
Bildiğiniz gibi gün içinde ara öğünler tüketmek hem mide ve bağırsaklarımızın sağlığı açısından hem de enerjimizin yerine gelmesi açısından oldukça önemlidir.
Fakat çoğu zaman bu ara öğünleri ana yemekler ile karıştırarak çok daha fazla yemek yiyebiliyoruz.
Karnımıza acıktığında hızlıca bir şeyler yemek adına çoğu zaman sağlıksız gıdaları tüketiyoruz. Özellikle yoğun bir iş temposuna sahipseniz ve tüm gününüz dışarıda geçiyor ise sağlıklı ara öğünler bulmak daha da zorlaşıyor..

Her zaman salata, sebze meyve bulamayabilirsiniz. Peki ama kan şekerimiz düştüğünde sağlıklı atıştırmalıklara ihtiyaç duyduğumuzda ve en önemlisi canımız lezzetli bir tatlı çektiğinde ne yapmalıyız? Elbette ilk olarak aklımıza çikolata gibi zararlı atıştırmalıkları başvurmak geliyor. Fakat Farmasi bunu da düşünmüş olacak ki Nutri Plus sağlıklı ara atıştırmalık öğünleri çıkardı. Chia tohumu nun içerdiği birbirinden faydalı vitamin ve minerallere orman meyvelerinin ve çileğin lezzeti eklenince ortaya muhteşem bir sağlıklı ara öğün atıştırmalığı çıktı. Farmasi nutriplus chia nutribar her çantada bulunması gereken sağlıklı ara öğünler den biri.

Chia tohumu mideye tokluk hissi verir. Vitamin, mineral ve Omega 3 bakımından oldukça zengindir. Chia tohumu yüksek oranda antioksidan içerir.

Farmasi nutriplus chia nutribar ve diğer Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden %30 – %40 daha indirimli olarak satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz Üyeliğinizi oluşturduktan sonra sizde farmasi kazançlar dünyasına adım atıp ister benim gibi satarak ister sadece kendi ihtiyaclarınızı satınalarak cifte kazanc saglayabilirsiniz