Farmasi Nutri Plus Nutri Coffee - Farmasi Hindiba Kahve

  • Tarih |

Farmasi ile Destan Yazmaya devam ediyoruz Bu makalemizde sizlere begenerek ailece kullandıgımız bir üründen söz etmek istiyorum.

Farmasi gün geçtikçe ürün çeşitliliğine bir yenisini daha ekliyor! Farmasi’nin yeni ürünlerinden biri de Farmasi Nutri Plus Nutri Coffee Diger bir Adı ile NutriPlus Hindiba Kahve. Hindiba kökünden elde edilerek üretilen Farmasi NutriPlus Hindiba kahve beyaz, tatsız, kokusuz bir toz olup suda çözünen bir yapıdadır.

Bağırsaklarda faydalı bakteri sayısını çoğaltan probiyotik bir maddeden oluşmaktadır. Hindiba bitkisinin içerdiği inülin maddesi  yüksek oranda lif içerdiğinden dolayı doktorların da önerdiği probiyotik bir maddedir. Bu yüzden basur gibi sorunlara çok iyi gelmektedir. Basur sorununda özellikle kabız olmamanız sağlığınız açısından önemlidir. Farmasi Hindiba kahve Probiyotik içerdiği için kabız olmanızı önler. Bağırsaklarınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Aktif şekilde çalışan bağırsaklar hem sindirim sistemi sorunlarını ortadan kaldırır hem de psikolojik olarak kendinizi çok daha dinç ve zinde hissetmenize yardımcı olur.

Bağırsak florasında bulunan faydalı bakterilerin üremesine ve aktif şekilde çalışmasına yardımcı olan Farmasi Hindiba kahve aynı zamanda gün içinde ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi de sunar. Özellikle yoğun şekilde çalışan ve ara öğünlerinde enerji depolamak için içecek sıkıntısı çekenlerin yeni gözdesi olacak Farmasi Hindiba kahve gün içinde aktif şekilde çalışmanıza da yardımcı olacaktır.

Papatyagiller familyasından bir sebzedir. Hindiba bitkisi birçok hastalık için yüzyıllardır tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Ayrıca birçok ilacın özünde Hindiba kökü bulunmaktadır. Toz haline getiren Hindiba kökü birçok kahvenin de temel içeriğini oluşturmaktadır. Hindiba çinko, magnezyum, mangum, kalsiyum, demir, folik asit ve potasyum gibi minerallerin yanı sıra A, B6, C, E, K vitaminlerini içerir.

Bu yüzden günlük olarak bir bardak Farmasi Hindiba kahve içmek hem bağışıklık sisteminizi düzene sokar hem size enerji verir, hem de vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin karşılanmasına yardımcı olur.